הגישה שלנו: נקי ומצפוני

רכיבים נקיים, טבעוניים וידידותיים לעור ולשקט הנפשי שלך

אותנטיות גיאוגרפית

המסע שלך עד לבית שלנו: ים המלח

במשך דורות, אנשים מכל העולם חיפשו את היתרונות של ים המלח: מים עשירים במינרלים, בוץ טבעי, מלחים ושמנים מצמחי המדבר. במשך עשרות שנים AHAVA ביקשה להביא את סודות היופי הטבעי העתיק של ים המלח לחדר האמבטיה שלך עם מוצרי טיפוח עור מתקדמים ומבוססי תוצאות.

במשך דורות, אנשים מכל העולם חיפשו את היתרונות של ים המלח: מים עשירים במינרלים, בוץ טבעי, מלחים ושמנים מצמחי המדבר.

במשך עשרות שנים AHAVA ביקשה להביא את סודות היופי הטבעי העתיק של ים המלח לחדר האמבטיה שלך עם מוצרי טיפוח עור מתקדמים ומבוססי תוצאות.

"ידידותי לעור" כפילוסופית טיפוח

"נקי" זה המצפן שלנו

עבורנו, כשמדובר בעור שלך הבטיחות תמיד מעל הכל. אנו בוחרים בתשומת לב כל אחד מהרכיבים שלנו, והפורמולות שלנו עוברות בדיקות דרמטולוגיות קפדניות. במוצרים שלנו אין עקבות של מרכיבים שעלולים להזיק לעורך בשביל השקט הנפשי שלך.

Osmoter™ ‎

תמצית מינרלים מים המלח, פועלת להעלאת רמת הלחות בעור. בלעדית ל AHAVA.

Dead Sea Mineral Mud ‎

בוץ עשיר במינרלים חיוניים, ידוע שם בעולם בזכות יכולותיו לשקם, לטהר ולטפח את העור.

Goji Berry ‎

אוכמנית בר עשירה בחומרים מזינים הכוללים בטא קרוטן, נוגדי חמצון, ויטמינים, חומצות אמינו ומינרלים. מהווה חיזוק אולטימטיבי לעור ומנטרלת רדיקלים חופשיים.

Iceland Moss ‎

סימביוזה ייחודית של פטריות ואצות. המוס גדל בטמפרטורות נמוכות ובגובה הרב של הרי ההימלאייה, מטפל באי סדרים של העור ומרכך עור יבש.

Dead Sea Mineral Salt ‎

גבישי מלח טבעיים, מכילים מרבצי מינרלים המקלים על שרירים כואבים ועל עור דואב, מחליקים עור מחוספס ומגבירים את זוהרו.

רכיבים:

Osmoter™, Allantoin, Aloe Vera, Apricot, Argan Oil, Artichoke, Avocado Oil, Babassu Oil, Bergamot Fruit Oil, Bilberry, Bisabolol, Borage Oil, Brown Sugar, Caffeine, Calendula, Cameleon Caps™, Charcoal, Citric Acid, Cucumber, Dead Sea Mud, Dead Sea Salt, Diamond Powder, Dunaliella Algae, Fig, G-Force, Ginger, Goji Berry, Grapefruit, Green Tea, Hamamelis, Hibiscus, Hippophae Oil, Hyaluronic Acid, Iceland Moss, Idealift™, Jojoba, Kale, Lavender, Lotus, Matrixyl 3000, Niacanimide, Olive Plant, Panthenol (Vitamin B5), Papaya, Patented 3D™ Complex, Patented AoS™ Complex, Patented Dermud™, Patented DS Positive Stress™, Patented OsmoGuard™, Patented pRetinol™ Complex, Pentavitin, Peptides, Resveratrol, RonaFlaire®, Shea Butter, SunCaps™ Microcapsules, Patented Extreme Complex™, Turmeric, VF Brightening Accelerator Complex™, Vitamin C, Vitamin E, Wheat Germ Oil, Witch Hazel, Zinc, St. John’s Wort Oil, Calendula Oil, 24K Gold, Witch Hazel Leaf, Sweet Almond Oil, Celluloscrub™, Fucogel™, Coconut Oil, Red Clay.

100% רכיבים ידידותיים לעור;
0% נזקים

אנחנו דואגים לך ולעורך

לא תודה!
רכיבים שאצלינו הם פסולים לשימוש:

אנחנו בוחרים את הרכיבים שלנו בקפדנות רבה, כדי שהפורמולות שלנו יהיו הכי נקיות שרק אפשר ולכן אנחנו לא משתמשים ברכיבים שעלולים להזיק לעור שלך. עקרונות המוצר הנקי הם תפיסת עולם שלנו והלב הפועם העובר בכל המוצרים שאנחנו מפתחים.

  • 0% פרבנים
  • 0% חלקיקי פלסיק זעירים (מיקרו חרוזים)
  • 0% שמנים מינרליים
  • 0% אורגניזמים מהונדסים גנטית (GMO)
  • 0% פטלטים
  • 0% אלכוהול
  • 0% מרכיבים מן החי
  • 0% SLS/SLES

אנחנו בוחרים את הרכיבים שלנו בקפדנות רבה, כדי שהפורמולות שלנו יהיו הכי נקיות שרק אפשר ולכן אנחנו לא משתמשים ברכיבים שעלולים להזיק לעור שלך. עקרונות המוצר הנקי הם תפיסת עולם שלנו והלב הפועם העובר בכל המוצרים שאנחנו מפתחים.

מותג שכולו טבעוני

אנחנו טבעוניים - מאז ומתמיד

יופי אמיתי הוא כזה שמכבד את הטבע, ואנחנו גאים להיות מותג שכולו טבעוני מהרגע הראשון. אנחנו שומרים על מרחק מכל רכיב מן החי ומכל רכיב שנוסה על בעלי חיים בכל מחיר. עשרות שנים לאחר שהוקמה החברה, אנחנו גאים להצהיר שכל הפורמולות שלנו תמיד היו ותמיד יהיו טבעוניות, ללא אכזריות כלפי בעלי חיים.

יופי אמיתי הוא כזה שמכבד את הטבע, ואנחנו גאים להיות מותג שכולו טבעוני מהרגע הראשון.

אנחנו שומרים על מרחק מכל רכיב מן החי ומכל רכיב שנוסה על בעלי חיים בכל מחיר. עשרות שנים לאחר שהוקמה החברה, אנחנו גאים להצהיר שכל הפורמולות שלנו תמיד היו ותמיד יהיו טבעוניות, ללא אכזריות כלפי בעלי חיים.

מצפון אקולוגי

אנחנו משתמשים בשיטות ייצור ירוקות ובנות-קיימא כדי לשמר את האיזון האקולוגי העדין של סביבת ים המלח

שמירה על הטבע ושמירה על האיזון האקולוגי העדין של ים המלח היא בראש סדר העדיפויות שלנו. תהליך הייצור שלנו ידידותי לסביבה ואינו מזהם או פוגע בסביבה הטבעית היפה שלנו במקום הנמוך ביותר על כדור הארץ. אנחנו לגמרי מתכוונים להמשיך כך.

שמירה על הטבע ושמירה על האיזון האקולוגי העדין של ים המלח היא בראש סדר העדיפויות שלנו.

תהליך הייצור שלנו ידידותי לסביבה ואינו מזהם או פוגע בסביבה הטבעית היפה שלנו במקום הנמוך ביותר על כדור הארץ. אנחנו לגמרי מתכוונים להמשיך כך.