שאלות נפוצות

ההרשמה קלה! פשוט צרו חשבון. הזינו את השם, האימייל והסיסמה שלכם. ההצטרפות היא בחינם ותקבלו גישה אוטומטית לקבלת הודעות דוא"ל על מכירות, מבצעים וכל המוצרים החדשים ביותר שלנו. אם יש לכם כבר חשבון - כבר נרשמת לתוכנית ההטבות שלנו כך שתוכלולהיכנס ולהתחיל לצבור נקודות!

תוכנית ההטבות שלנו היא תוכנית מדורגת המאפשרת לחברים לזכות בהטבות נוספות ככל שהם יתקשרו איתנו יותר. חברים מקבלים נקודות תגמול עבור כל רכישה, שאותן ניתן לממש ברכישות עתידיות.

דאגנו לזה בשבילך! כל הלקוחות עם חשבון פעיל נרשמו אוטומטית לתוכנית התגמולים שלנו וקיבלו 100 נקודות. אם היה לך יותר מחשבון לקוח אחד אצלנו, שים לב שרק חשבון תגמול אחד נוצר לאדם

דף ההטבות הוא מפת הדרכים שלך לכל הנקודות וההטבות שלך. אתה יכול לגשת לכל המידע שלך על ידי ביקור בדף ההטבות שלנו, או באזור החשבון האישי

תקבל נקודות רק עבור רכישות שבוצעו לאחר יצירת חשבון ההטבות שלך. הקפד להתחבר לחשבון לפני ביצוע הזמנה כדי שתוכלו לקבל נקודות!

צור קשר עם שירות הלקוחות בטופס הבא והצוות שלנו ישמח לסייע לך במיזוג החשבונות שלך

מימוש הנקודות שלך הוא תהליך קל לביצוע!
ראשית, וודאו שאתם/ן מחוברים/ות לחשבון שלכם/ן בחנות, ע"מ שהנקודות יהיו זמינות למימוש.
ניתן לממש נקודות עבור שני סוגי "קמפיינים"
  1. עבור הנחות על הזמנות: לאחר שבחרתם/ן את המוצרים שתרצו לרכוש, עברו לעמוד התשלום, בו תוכלולבחור כמה נקודות תרצו לממש בהזמנה הנוכחית, וכן כמה יהיה שווי ההנחה.
  2. עבור מוצרים חינם - בקרו בעמוד תכנית הלויאלטי, כדי לראות איזה מוצרים אנחנו מציעים החודש,בחרו את המוצר הרצוי, ועקבו אחר ההוראות בעמוד

שימו לב שמוצרים חינם יהיו זמינים למימוש רק תחת התנאים הבאים:
  • עליכם להיות מחוברים לחשבון החנות
  • העגלה שלכם/ן חייבת להכיל לפני הוספת המוצר לפחות מוצר אחד במחיר מלא
  • יש לכם מספיק נקודות עבור המוצר שבחרתם/ן

בתור התחלה- כל חבר מקבל פרס רק על ההצטרפות לתוכנית ההטבות שלנו. מלבד צבירת נקודות באמצעות רכישות, אתם יכולים להוסיף את יום ההולדת שלכם לחשבון שלך כדי לצבור נקודות, להשאיר לנו ביקורת או לעשות לנו לייק בפייסבוק. גישה לכל הדרכים להרוויח בדף ההטבות.

לא! זה החלק הכי טוב בלהיות חבר ! תמיד תהיה לך הזדמנות לצבור יותר נקודות על ידי קניות איתנו, מעורבות עם המותג והקהילה שלנו באינטרנט, ודרך מכירות עונתיות.

לתנאי תכנית ההטבות - לחצו כאן

כן, שימו לב שאם תרצו לממש את הנקודות שלכן/ם תחת תנאי התכנית . הישנה, יחולו גם ההגבלות של התכנית
לפרטים נוספים, צרו קשר עם צוות התמיכה שלנו : כאן