שאלות נפוצות

ההרשמה קלה! פשוט צרו חשבון. הזינו את השם, האימייל והסיסמה שלכם. ההצטרפות היא בחינם ותקבלו גישה אוטומטית לקבלת הודעות דוא"ל על מכירות, מבצעים וכל המוצרים החדשים ביותר שלנו. אם יש לכם כבר חשבון - כבר נרשמת לתוכנית ההטבות שלנו כך שתוכלולהיכנס ולהתחיל לצבור נקודות!

תוכנית ההטבות שלנו היא תוכנית מדורגת המאפשרת לחברים לזכות בהטבות נוספות ככל שהם יתקשרו איתנו יותר. חברים מקבלים נקודות תגמול עבור כל רכישה, שאותן ניתן לממש ברכישות עתידיות.

דאגנו לזה בשבילך! כל הלקוחות עם חשבון פעיל נרשמו אוטומטית לתוכנית התגמולים שלנו וקיבלו 50 נקודות. אם היה לך יותר מחשבון לקוח אחד אצלנו, שים לב שרק חשבון תגמול אחד נוצר לאדם

דף ההטבות הוא מפת הדרכים שלך לכל הנקודות וההטבות שלך. אתה יכול לגשת לכל המידע שלך על ידי ביקור בדף ההטבות שלנו, או באזור החשבון האישי

תקבל נקודות רק עבור רכישות שבוצעו לאחר יצירת חשבון ההטבות שלך. הקפד להתחבר לחשבון לפני ביצוע הזמנה כדי שתוכלו לקבל נקודות!

צור קשר עם שירות הלקוחות בדוא"ל shopisrael@ahava.com והצוות שלנו ישמח לסייע לך במיזוג החשבונות שלך

מימוש הנקודות שלך הוא תהליך קל לביצוע!
פשוט בקרו בדף תכנית ההטבות,כדי לראות את כל אפשרויות התגמול הנהדרות שלנו. את מימוש הנקודות ניתן לבצע רק בעמוד התשלום. אנא וודאו שאתם/ן מחוברים/ות לחשבון שלכם/ן, ע"מ שההטבות שצברתם/ן יהיו זמינות. אנו מציעים מימוש נקודות ב-6 מדרגות:
  • הנחה של 40 שקלים (100 נקודות) - בקניות של 200 שקלים ומעלה
  • הנחה של 80 שקלים (200 נקודות) - בקניות של 400 שקלים ומעלה
  • הנחה של 120 שקלים (300 נקודות) - בקניות של 400 שקלים ומעלה
  • הנחה של 180 שקלים (450 נקודות) - בקניות של 600 שקלים ומעלה
  • הנחה של 200 שקלים (500 נקודות) - בקניות של 800 שקלים ומעלה
  • הנחה של 240 שקלים (600 נקודות) - בקניות של 800 שקלים ומעלה

בתור התחלה- כל חבר מקבל פרס רק על ההצטרפות לתוכנית ההטבות שלנו. מלבד צבירת נקודות באמצעות רכישות, אתה יכול להוסיף את יום ההולדת שלך לחשבון שלך כדי לצבור נקודות, להשאיר לנו ביקורת או לעשות לנו לייק בפייסבוק. גישה לכל הדרכים להרוויח בדף ההטבות.

לא! זה החלק הכי טוב בלהיות חבר ! תמיד תהיה לך הזדמנות לצבור יותר נקודות על ידי קניות איתנו, מעורבות עם המותג והקהילה שלנו באינטרנט, ודרך מכירות עונתיות.

לתנאי תכנית ההטבות - לחצו כאן