השורשים שלנו

מעל שלושים שנות חדשנות טכנולוגית בהם אנו מביאים את אוצרות ים המלח למדע טיפוח עור חדשני

הסיפור מאחורי המותג

Deeper than Beauty

המקורות שלנו

ים המלח, המקום הנמוך בעולם

ים המלח הוא המקור הגדול ביותר בעולם למינרלים כמו מגנזיום, נתרן, אשלגן וסידן הידועים בסגולותיהם - שיפור מראה העור ותמיכה בתהליכים הפנימיים המתרחשים בו. זו גם הסיבה לכך שאנשים מכל העולם תמיד נמשכו להשפעתם של מי ים המלח ותרומתם לחיוניות העור ולשימור מראה הנעורים שלו. מי ים המלח מכילים 34 אחוזים של מינרלים טהורים – פי עשרה יותר מאשר כל מקווה מים אחר על פני כדור הארץ. מזה עשרות שנים ש AHAVA רותמת את סודות היופי העתיקים של ים המלח לפיתוח מוצרי טיפוח מודרניים, ממוקדי מטרה ומכווני תוצאות, לטובתך האישית.

ים המלח הוא המקור הגדול ביותר בעולם למינרלים כמו מגנזיום, נתרן, אשלגן וסידן הידועים בסגולותיהם - שיפור מראה העור ותמיכה בתהליכים הפנימיים המתרחשים בו. זו גם הסיבה לכך שאנשים מכל העולם תמיד נמשכו להשפעתם של מי ים המלח ותרומתם לחיוניות העור ולשימור מראה הנעורים שלו.

מי ים המלח מכילים 34 אחוזים של מינרלים טהורים – פי עשרה יותר מאשר כל מקווה מים אחר על פני כדור הארץ. מזה עשרות שנים ש AHAVA רותמת את סודות היופי העתיקים של ים המלח לפיתוח מוצרי טיפוח מודרניים, ממוקדי מטרה ומכווני תוצאות, לטובתך האישית.

המדע מאחורי המותג

אנחנו מאמינים בשילוב המנצח בין כוחות הטבע והמדע.

אנחנו עובדים עם צוות המחקר והפיתוח הפנימי שלנו, הכולל מדענים מסורים שחוקרים את סודות היופי הטבעי העתיקים של ים המלח, ויוצרים מהם מוצרים עדכניים ומכווני-תוצאות לטיפוח העור. על שמם של מדעני חברת AHAVA רשומים עשרות פטנטים וחידושים מדעיים, והם מתמקדים ביצירה מתמדת של דרכים חדשות לחיזוק ולהתחדשות הטבעית של העור.

אנחנו עובדים עם צוות המחקר והפיתוח הפנימי שלנו, הכולל מדענים מסורים שחוקרים את סודות היופי הטבעי העתיקים של ים המלח, ויוצרים מהם מוצרים עדכניים ומכווני-תוצאות לטיפוח העור.

אנחנו עובדים עם צוות המחקר והפיתוח הפנימי שלנו, הכולל מדענים מסורים שחוקרים את סודות היופי הטבעי העתיקים של ים המלח, ויוצרים מהם מוצרים עדכניים ומכווני-תוצאות לטיפוח העור. על שמם של מדעני חברת AHAVA רשומים עשרות פטנטים וחידושים מדעיים, והם מתמקדים ביצירה מתמדת של דרכים חדשות לחיזוק ולהתחדשות הטבעית של העור.

הבידול שלנו

™Osmoter

בבסיס כל אחד ממוצרי AHAVA נמצא רכיב ה-™Osmoter , תמצית מינרלים טבעיים מים המלח, פיתוח בלעדי הקיים אך ורק במוצרי AHAVA. ה ™Osmoter מיוצר באמצעות אידוי סולארי טבעי של מי ים המלח ומכיל את המינרלים הנחוצים ביותר עבור העור: מגנזיום, סידן ואשלגן. בכל מגע עם העור, ה- ™Osmoter מאיץ את פעולת השאיבה ממאגרי הלחות בשכבה הפנימית כלפי מעלה אל שכבת העור העליונה. למעשה, ה ™Osmoter פועל כ "מגנט הלחות" של העור, והוכח מדעית כמעלה את רמת הלחות בעור ומשפיע על מרקם עור חלק ורווי. ™Osmoter הוא הבסיס לכל מוצרי AHAVA, האחראים להעצמת העור שלך מבפנים.

בבסיס כל אחד ממוצרי AHAVA נמצא רכיב ה-™Osmoter - תמצית מינרלים טבעיים מים המלח, פיתוח בלעדי הקיים אך ורק במוצרי AHAVA .

ה ™Osmoter מיוצר באמצעות אידוי סולארי טבעי של מי ים המלח טמכיל את המינרלים הנחוצים ביותר עבור העור: מגנזיום, סידן ואשלגן. בכל מגע עם העור, ה- ™Osmoter מאיץ את פעולת השאיבה ממאגרי הלחות בשכבה הפנימית כלפי מעלה אל שכבת העור העליונה. למעשה, ה ™Osmoter פועל כ "מגנט הלחות" של העור, והוכח מדעית כמעלה את רמת הלחות בעור ומשפיע על מרקם עור חלק ורווי. ™Osmoter הוא הבסיס לכל מוצרי AHAVA, האחראים להעצמת העור שלך מבפנים.

הערכים שלנו

נקי ומצפוני

כיבוד הסביבה שלנו ושמירה על הטבע הם בראש סדר העדיפויות שלנו, ולכן תהליך הייצור שלנו ידידותי לסביבה ואינו מזהם או פוגע במאזן האקולוגי העדין של ים המלח. אנחנו משתמשים בשיטות ייצור ירוקות ובנות-קיימא בכל שלב במחזור חיי המוצרים שלנו, בנינו מערכת חלוצית לסינון מי שפכים הנעזרת אך ורק בטבע ואינה משתמשת בכימיקלים או במכשירים מכניים: המערכת מזרימה את המים דרך מסננת צמחייה טבעית שמוציאה מהם את הפסולת, מטהרת אותם, ובסוף התהליך גם מחזירה את המים הנקיים בחזרה לטבע ובמקביל פיתחנו תוכנית הדרכה מוכוונת קיימות לטובת דור העתיד, כדי לסייע להם לשמור על ביתם בים המלח ולנהוג בו בהוגנות ובכבוד.

כיבוד הסביבה שלנו ושמירה על הטבע הם בראש סדר העדיפויות שלנו, ולכן תהליך הייצור שלנו ידידותי לסביבה ואינו מזהם או פוגע במאזן האקולוגי העדין של ים המלח. אנחנו משתמשים בשיטות ייצור ירוקות ובנות-קיימא בכל שלב במחזור חיי המוצרים שלנו,

בנינו מערכת חלוצית לסינון מי שפכים הנעזרת אך ורק בטבע ואינה משתמשת בכימיקלים או במכשירים מכניים: המערכת מזרימה את המים דרך מסננת צמחייה טבעית שמוציאה מהם את הפסולת, מטהרת אותם, ובסוף התהליך גם מחזירה את המים הנקיים בחזרה לטבע ובמקביל פיתחנו תוכנית הדרכה מוכוונת קיימות לטובת דור העתיד, כדי לסייע להם לשמור על ביתם בים המלח ולנהוג בו בהוגנות ובכבוד.

ההבטחה שלנו

אנחנו מאמינים רק ברכיבים שיעשו טוב לעור שלך

100% רכיבים ידידותיים לעור; 0% נזקים

  • טבעוניים מאז ומעולם
  • נבדק אלרגולוגית
  • נטול GMOs (אורגניזמים מהונדסים גנטית)
  • נטול פארבנים
  • ללא SLS/SLES ופטלטים
  • אנו משתמשים רק ברכיבים ידידותיים לעור, לשקט הנפשי שלך