שירות לקוחות

תנאי תכנית ההטבות

תנאי חברות בתוכנית הנאמנות של AHAVA

תוכנית הנאמנות AHAVA Rewards‏ ("תוכנית הנאמנות של AHAVA") מוצעת על ידי AHAVA Dead Sea Laboratories Ltd.‏ במישרין או באמצעות אחת מחברות הבת שלה ("החברה", "אנחנו" או "שלנו").

 

תנאים אלה חלים על תוכנית הנאמנות של AHAVA וכל פעילות קידומית ועסקאות של חברים הקשורות לתוכנית הנאמנות של AHAVA. עם ההרשמה וההשתתפות בתוכנית הנאמנות של AHAVA, הנך מסכים להיות כפוף לתנאים אלה.

 

הרשמה לתוכנית הנאמנות של AHAVA

 

כדי להפוך לחבר בתוכנית הנאמנות AHAVA(A-Listers), יש ליצור חשבון מקוון בדף התוכנית - https://www.ahava.co.il/pages/rewards או בדף יצירת החשבון שלנו - https://www.ahava.co.il/account/register .
שימו לב, ביצוע רכישה מקוונת לא ירשום אותך אוטומטית לתוכנית. קחו רגע כדי להירשם ובכדי להבטיח את הטבות המחכות לכם.

 

עליכם להודיע לנו אם כתובת הדוא"ל שלכם או כל פרט אישי אחר שסופק כחלק מההרשמה השתנה.‏ AHAVA אינה אחראית לכל אובדן הטבות תוכנית הנאמנות של AHAVA הנובע מאי-הודעה מצידכם על כל שינוי בפרטים אישיים.

אנו מתירים חשבון נאמנות AHAVA אחד ("חשבון") לאדם ולכתובת דוא"ל.

עובדי AHAVA אינם זכאים להצטרף לתוכנית הנאמנות של AHAVA.

 

 • יתרת נקודות הנאמנות של AHAVA והטבות החברות אינן ניתנות להעברה ולא ניתן לשתף אותן עם אף אחד אחר.
 • יש להיות בן 16 לפחות. אם אתם מתחת לגיל 18, נדרש אישור הורה או אפוטרופוס כדי להצטרף.
 • תוכנית הנאמנות של AHAVA זמינה ללקוחות AHAVA ישראל
 • תקשורת ונתונים אישיים של חברים
 • בעת ההצטרפות לתוכנית הנאמנות של AHAVA, אתם מסכימים לקבל דוא"ל תקשורת מטעם AHAVA למטרות:
  • מתן מידע שיווקי, מוצרים והצעות מיוחדות; ו
  • הודעה לכם על נושאים הרלוונטיים לחברות הנאמנות של AHAVA, כולל תפוגת נקודות והטבות.
  • אתם יכולים לבחור לא לקבל דוא"לים אלה על ידי לחיצה על כפתור 'ביטול הרשמה' ‏(unsubscribe) בתחתית כל דוא"ל של AHAVA או עדכון ההעדפות שלכם.
  • עם ההצטרפות לתוכנית הנאמנות של AHAVA אתם מסכימים לאפשר לנו לאסוף, להשתמש ולחשוף את הנתונים שלכם (כולל מידע אישי) בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו ותנאים אלה.

 

צבירת נקודות נאמנות של AHAVA

ניתן לצבור נקודות נאמנות של AHAVA‏ ("נקודות") על ידי ביצוע רכישה, שיתוף ברשתות חברתיות, הרשמה לרשימת SMS שלנו, השארת ביקורת ו/או המלצה על חברים. האפשרויות העדכניות ופרטים נוספים על כל אפשרות להשגת נקודות מפורטים להלן:

 

[רכישות:] נקודה אחת (1) עבור כל שקל (מעוגל כלפי מטה לשקל הקרוב) שאתם מוציאים על מוצרי AHAVA, הן באופן מקוון ב-https://www.ahava.co.il
הוצאות אינן כוללות עלויות משלוח ונקודות מחושבות על הוצאתכם בפועל לאחר הנחות, קופונים מתנה/כרטיסי מתנה:

 

[רכישות מקוונות:] פשוט קנו בחנות המקוונת שלנו https://www.ahava.co.il/‏ והנקודות שלכם יתווספו אוטומטית לחשבון שלכם ברגע שההזמנה תישלח. עליכם להיכנס לחשבון שלכם בעת ביצוע רכישה כדי שייצברו נקודות;

 

נקודות יצברו בשיעור הבא:

 

 • נקודה 1 = הוצאה של 1 ₪
 • שיתוף: 15 נקודות, עבור שיתוף האתר שלנו עם הקהל שלכם בפייסבוק
 • Follow: צבירת עשר (10) נקודות נאמנות של AHAVA כאשר אתם עוקבים אחרי AHAVA באינסטגרם. כדי לקבל את נקודות הנאמנות של AHAVA, עליכם להקליק לאינסטגרם מדף הנאמנות של AHAVA;
 • ביקורת: צבירת חמש עשרה (15) נקודות בעת השארת ביקורת על המוצר לאחר הרכישה ‏(תקבלו בקשה לביקורת בדוא"ל רק ביקורות מאותו דוא"ל יזכו אתכם בנקודות). עבור תמונה או סרטון מצורפים לביקורת שלכם נוסיף עשר (10) נקודות נוספות (כל אחד). ביקורות המכילות שפה או תמונות גסות, פוגעניות או אחרות המעבירות מסרים שאינם עולים בקנה אחד עם התמונות החיוביות שעמן AHAVA רוצה להתחבר (על פי החלטת AHAVA באופן בלעדי) יפסלו ויבוטלו. כל ביקורת צריכה לשקף את דעותיכם הכנות והאמיתיות ואת חוויותיכם בפועל. עליכם להקפיד להשתמש במוצרים בהתאם להוראות שצוינו.
 • המלצה: צבירת חמש מאות (500) נקודות כאשר אתם ממליצים לחבריכם באמצעות שימוש ב[[מדור ההמלצות של אתר האינטרנט שלנו https://ahava-il.myshopify.com/pages/referral-program כדי להזמין את חבריכם להצטרף לנאמני AHAVA‏. על חבריכם להצטרף לפני שתוכלו לצבור 500 נקודות. אין הגבלה על מספר החברים שאתם יכולים להזמין. כל הפניה חייבת להיות מוקלדת ידנית ומוזנת ידנית על ידי החבר. הגשה אוטומטית ו/או חוזרת של המלצות ‏(כולל אך לא רק המלצות שנעשו באמצעות סקריפט, מאקרו, בוט או שירות הגרלות) תפסל. המלצות אוטומטיות או המוניות שנעשות על ידי צדדים שלישיים יפסלו.
 • אנא המליצו רק על חברים ששמחים לקבל מידע מטעם AHAVA‏ ושנתנו את הסכמתם לכם להעביר את פרטיהם.
 • הרשמה ל-SMS: צבירת מאה (100) נקודות בעת ההרשמה להודעות טקסט מדף הנאמנות של AHAVA.

להלן דוגמאות להענקת נקודות עבור רכישות שבהן חלה הנחה/קופון מתנה:

 

 • אם תרכשו מוצר שמחירו 100 ₪ ‏ ותקבלו הנחה של 30% על הרכישה (סך ההוצאה 70 ₪ ) תקבלו שבעים (70) נקודות.
 • אם תרכשו מוצר שמחירו 100 ₪‏ ותשתמשו בקופון מתנה של 40 ₪‏ על הרכישה (סך ההוצאה 60 ₪‏), תקבלו שישים (60) נקודות.
 • עבור רכישות בחנות, ייתכן שהנקודות ייקחו עד 24 שעות לזיכוי בחשבון הנאמנות של AHAVA לאחר השלמת ההעלאה של הקבלה לאתר של AHAVA‏. עבור רכישות מקוונות, נקודות עבור הזמנות שנעשו באתר של AHAVA יוענקו ברגע שההזמנה תסומן כ'שולמה' ב-Shopify.

אנו עשויים לנכות מחשבונכם נקודות:

 • שזוכו בחשבונכם כתוצאה מטעות;
 • הקשורות לעסקה שבוטלה, הפוכה או הוחזרה;
 • הקשורות לכל פעילות מרמה חשודה; או
 • הקשורות להזמנה ש-AHAVA מאמינה באופן סביר שנעשתה למטרה מסחרית או בכמות מסחרית.

יתרת נקודות הנאמנות של AHAVA וכל הקופונים שפדיתם באמצעות תוכנית הנאמנות של AHAVA‏, אינם ניתנים להעברה לאף אחד אחר ואינם ניתנים לפדיון במזומן.

 

מימוש נקודות נאמנות של AHAVA

 

ניתן לממש את הנקודות שלכם בתמורה לקודי קופון או מוצרים הזמינים בקטלוג המוצרים הנוכחי של פרסי נאמנות AHAVA‏. קודי קופון נאמנות AHAVA ("קופונים") ניתנים למימוש ב- https://www.ahava.co.il/ . ניתן להשתמש בקופון אחד בלבד לעסקה. ניתן להנפיק קופונים באופן עצמאי דרך https://www.ahava.co.il/ ‏ על ידי ביצוע הפעלות כדי לממש נקודות בתמורה לקופון באתר.

לאחר שהנקודות מומשו בתמורה לקופון, אי אפשר לממש את אותן הנקודות בתמורה למוצר, ולהפך. יש לנו מגוון מוצרים הזמינים בקטלוג המוצרים שלנו שבאפשרותכם גם לרכוש בנקודות. הצצה בבחירות המובילות שלנו שאתם יכולים לממש בתוך החשבון שלכם באופן מקוון ב- https://www.ahava.co.il/pages/rewards .

לאחר שבחרתם לממש את הנקודות שלכם בתמורה למוצר, פשוט הוסיפו אותו לעגלה שלכם מדף הטבות. עמלות המשלוח הקבועות עדיין יחולו.

 

אנו מציעים פדיון נקודות ב-6 רמות:

 

הנחה של 40 ₪  (100 נקודות) - לרכישות של 200 ₪ לפחות

הנחה של 80 ₪ (200 נקודות) - לרכישות של 400 ₪ לפחות

הנחה של 120 ₪ (300 נקודות) - לרכישות של 400 ₪ לפחות

הנחה של 180 ₪ (450 נקודות) - לרכישות של 600 ₪ לפחות

הנחה של 200 ₪ (500 נקודות) - לרכישות של 800 ₪ לפחות

הנחה של 240 ₪ (600 נקודות) - לרכישות של 800 ₪ לפחות

כאשר אתם הופכים את הנקודות שלכם לקופון, תהיה לכם תקופה של 60 ימי לוח לשימוש בקופון שלכם ממועד ההמרה. אם תחזירו או תבטלו הזמנה שבה ממשתם קופון, הקופון יונפק מחדש לחשבון שלכם עם תאריך התפוגה המקורי שלו.

 

ניתן להשתמש בכל קופון פעם אחת בלבד ו-AHAVA לא תישא באחריות אם לא ניתן יהיה לממש קופון מכל סיבה שהיא. בעת שימוש בקופון, עליכם להוציא לפחות 1 ₪ . קופונים אינם תקפים לשימוש לרכישת כרטיסי מתנה.‏ AHAVA שומרת לעצמה את הזכות לשלול פריטים וקידומים מסוימים ממימוש באמצעות שימוש בקופון.

 

נקודות יפוגו 12 חודשים לאחר שהן נצברות. זה אומר שאם תבצעו רכישות מרובות בשנה אחת, יהיו לכם נקודות פוקעות בתאריכים מרובים בשנה שלאחר מכן. אם תחזירו הזמנה לאחר שניתנו נקודות, אותן נקודות ינוכו מיתרת הנקודות שלכם. לדוגמה: אם תוציאו 50 ₪ ‏ ב-1 במרץ בשנה הראשונה, תקבלו 50 נקודות. נקודות אלה יפוגו בסוף חודש פברואר של השנה השנייה.

 

אנו נודיע לכם באמצעות כתובת הדוא"ל המקושרת לחשבון שלכם בערך חודש לפני שכל נקודותיכם עומדות לפוג, אם בחרתם שלא לבטל את קבלת התקשורת על הנאמנות.

 

רמות החברות של AHAVA

 

ספי ההוצאה הנוכחיים לכל רמת חברות ("רמות חברות") הם:

 • ברונזה – הוציאו 300 ₪
 • כסף – הוציאו 600 ₪
 • זהב – הוציאו 1000 ₪

 

 

שנת החברות של AHAVA שלכם מתחילה מ-‏(א) תאריך ההצטרפות שלכם ל-AHAVA Rewards‏; או ‏(ב) התאריך האחרון שבו שיניתם או שמרתם על רמת החברות שלכם (כל תאריך מאוחר יותר). שנת החברות של AHAVA שלכם נמשכת 12 חודשים (שנת חברות).

 

ניתן לצבור הוצאות לרמת החברות של AHAVA‏ על ידי ביצוע רכישה:

 

רכישות מקוונות: פשוט קנו בחנות המקוונת שלנו ‏ (https://www.ahava.com/)‏ והוצאות רמת החברות שלכם ייצברו אוטומטית בחשבון שלכם ברגע שההזמנה תישלח. עליכם להיכנס לחשבון שלכם על מנת שייצברו הוצאות לרמות החברות;

 

הוצאות אינן כוללות עלויות משלוח ונקודות מחושבות על הוצאתכם בפועל לאחר הנחות, קופונים מתנה/כרטיסי מתנה.

 

עבור רכישות מקוונות, הוצאות רמות החברות יזוכו בחשבון לאחר משלוח ההזמנה שלכם. עבור רכישות בחנות, הוצאות רמות החברות עשויות להימשך עד 24 שעות לזיכוי בחשבון.

 

בסיום כל שנת חברות, רמת החברות שלכם תיקבע על פי ההוצאות שלכם על AHAVA‏ באותה שנת חברות ויתרת ההוצאות שלכם תאופס ל-0 $. לאחר מכן תישארו באותה רמת חברות עד סוף שנת החברות הבאה שלכם, אלא אם כן ההוצאות המצטברות ב-12 החודשים האחרונים מזכות אתכם לעלות לרמת חברות גבוהה יותר, או אם יתרת הנקודות שלכם נמוכה מהמינימום הנדרש עבור רמת החברות הזאת, אז תרדו בחזרה לרמת החברות הקודמת.

 

אנו עשויים לנכות מיתרת הוצאת רמת החברות של AHAVA שלכם סכומים כלשהם:

 

 • שזוכו בחשבון בעקבות טעות;
 • הקשורים לעסקה שבוטלה, בוטל או הוחזרה;
 • הקשורים לכל פעילות הונאה חשודה; או
 • הקשורים להזמנה ש-AHAVA מאמינה באופן סביר שנעשתה למטרה מסחרית או בכמות מסחרית.

ההטבות שחברים בכל רמת חברות זכאים לקבל מפורטות בטבלה להלן. הטבות אלה עשויות להשתנות, אבל אם נפחית את ההטבות החלות על רמת החברות שאתם נמצאים בה, נודיע ​​לכם באמצעות שליחת דוא"ל לכתובת הדוא"ל המקושרת לחשבון שלכם, אם בחרתם שלא לבטל תקשורת נאמנות:

 

רמת חברות

ברונזה

נקודה אחת עבור כל ₪  הוצאה

מתנת יום הולדת

 

כסף

נקודה אחת עבור כל ₪ הוצאה

100 נקודות עם כניסה לרמה

50 נקודות יום הולדת נוספות

 

זהב

נקודה אחת עבור כל ₪ הוצאה

200 נקודות עם כניסה לרמה

50 נקודות יום הולדת נוספות

הצעות בלעדיות

חברות הנאמנות של AHAVA שלכם עלולה להיפסק או להיות מושעית אם יש לנו חשד סביר שאתם:

הפרתם תנאים אלה;

 • הייתם מעורבים או עלולים להיות מעורבים בהונאה, או בהתנהגות שיש חשד סביר שהיא הונאה, בקשר לחשבון הנאמנות של AHAVA שלכם; או
 • הייתם מעורבים בהתנהגות בלתי הולמת הפוגעת באינטרסים הלגיטימיים של AHAVA‏.

 

פרסי יום ההולדת של AHAVA

חברים הזכאים לפרס יום הולדת יקבלו את מתנת יום ההולדת שלהם בדוא"ל ‏(אם לא ביטלו קבלת תקשורת נאמנות) ביום ההולדת הרשום בחשבון שלהם, או במועד אחר כפי ש- AHAVA תמצא לנכון. פרסי יום ההולדת עשויים להשתנות מעת לעת לפי שיקול דעתה של AHAVA‏. נקודות הבונוס עבור יום ההולדת שלכם יסופקו בתאריך יום ההולדת שלכם.

 

מתנת יום ההולדת שלכם ניתנת למימוש באופן מקוון בלבד ויש להשתמש בה בתוך 30 ימים מיום ההנפקה. עליכם להיכנס לחשבון הנאמנות של AHAVA כדי לממש את מתנת יום ההולדת. מתנות יום הולדת שלא ימומשו בתוך 30 ימים מיום ההנפקה יהפכו לבטלות ומבוטלות.

 

כללי

AHAVA שומרת לעצמה את הזכות לפקח ולהסיר נקודות מלקוחות/רכישות אם AHAVA צופה פעילות לא לגיטימית ‏(כלומר, קנייה של מוצרים בסיטונאות בקמעונאי ולאחר מכן החזרתם לאחר שניתנו נקודות).

 

אתם יכולים לבטל את החברות בתוכנית הנאמנות של AHAVA בכל עת על ידי פנייה לשירות הלקוחות של AHAVA‏.

 

אם החברות בתוכנית הנאמנות של AHAVA שלכם מבוטלת ‏(על ידיכם או על ידינו), כל הנקודות הבלתי ממומשות וכל קופוני הנאמנות של AHAVA שפדיתם כבר לא יהיו תקפים ויהפכו לבטלים.

 

אנו רשאים לבטל או להשעות את תוכנית הנאמנות של AHAVA או לשנות תנאים אלה בכל עת. אם נעשה זאת, ייתכן שנודיע לכם וייתכן שלא, בהתאם לשינוי שנבצע. עותק מעודכן של התנאים שלנו ניתן למצוא ב-https://www.ahava.co.il/pages/%D7%AA%D7%A0%D7%90%D7%99-%D7%AA%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%94%D7%94%D7%98%D7%91%D7%95%D7%AA

 

במקרה ש- AHAVA נותנת לכם הודעה בדוא"ל, אתם מסכימים שההודעה נחשבת כאילו סופקה לכם בתאריך הדוא"ל.

 

תנאים אלה אינם מגבילים את הזכויות שלכם על פי חוק הצרכנות הישראלי. אם אתם צרכנים על פי חוק הצרכנות הישראלי, המוצרים שלנו מגיעים עם אחריות שאי אפשר לשלול על פי חוק.

 

תנאים אלה כפופים לחוקי מדינת ישראל.