סבון בוץ מטהר

סבון בוץ מטהר

סבון מוצק מועשר ב Osmoter™  ובבוץ מינרלי לניקוי וטיהור העור. משחרר את העור מעודפי שומן, שרידי איפור לכלוך ורעלנים ובו זמנית מלחח ושומר על יציבות pH העור. מותיר את העור בתחושת לחות ורעננות טבעית

מק"ט: 85515065
3.4 oz / 100 ml
מידע נוסף

ידידותי לעור

 • ללא פרבנים
 • SLS/SLES ללא דטרגנטים חריפים
 • נבדק לאלרגיה
 • מתאים לשימוש לעור רגיש
 • נגד ניסויים בבעלי חיים
 • מיוצר ללא תוצרי נפט, שמן מינרלי או מרכיבים מהונדסים גנטית

PURIFYING MUD SOAP

אל סבון מוצק מועשר ב ™-Osmoterתמצית המנרלים מים המלח הבלעדית ל-AHAVA ובבוץ מינרלי לניקוי יעיל ועדין גם יחד השומר על רמת לחות אופטימאלית ויציבות pH העור בזמן ותוך כדי פעולת הניקוי.
לבוץ המנרלי מים המלח תכונות מטהרות טבעיות, משמש כאנטיספטי ואנטי בקטריאלי טבעי עבור העור. הסבון מסיר ליכלוך, רעלנים, שרידי איפור ועודפי סבום בו זמנית.
הסבון מתאים לשימוש גם לפנים בזכות היותו נטול פארבנים ו -SLS, מאושר ומתאים לשימוש בעור רגיש.

אופן השימוש

לשימוש יומיומי על עור רטוב, להסיר בשטיפה. ניתן לשימוש על עור הפנים,אך יש להימנע מלהתקרב לאזור העיניים.
 • רכיבים עיקריים

  הבוץ המינרלי השחור

  המצוי בשפע בחופי ים המלח הבוץ מפורסם בזכות סגולות הריפוי שלו לעור- חיזוק פעילות המערכת החיסונית ותכונות אנטי-בקטריאליות, שהוכחו במחקרים מדעיים כמשפרות בצורה דרמטית את בריאות העור, כמו גם מסייע בהפגת מתחים, שחרור שרירים כואבים והקלה על כאבים ריאומאטיים. הבוץ מורכב משכבות רבות של חרסית שנסחפה מההרים, שקעה בתחתית ים המלח וספחה אליה כמות גבוהה מאד של מינרלים. מחקרים מדעיים שנערכו על הבוץ המינרלי הוכיחו מעל לכל ספק, את תועלותיו בשמירה על בריאות העור והרגעה של גירויים.

מרכיבים

Potassium Lauryl Sulfate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Corn (Zea Mays) Starch, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Purified Water, Maris Sal (Dead Sea Water), Silt (Dead Sea Mud), Dioctyldodecyl Fluoroheptyl Citrate, Titanium Dioxide, Phosphoric Acid, Parfum (Fragrance).